Pelco ACMICR-1001 Microphone Accessory for Indoor H6SL Dome Camera
Brand86952
SKUACMICR-1001
Pelco ACMICR-1001 Microphone Features
Detailed Specifications for Pelco ACMICR-1001
Microphone Type Electret condenser
Frequency Response 20 Hz – 20 kHz
Power Requirement 24 V AC
Output Impedance 1 kΩ