Seco-Larm SD-961A-36 Push-to-Exit Bar for 36″ Doors
Brand86980
SKUSD-961A-36
Categories
Features
  • Rugged, heavy-duty construction
  • For 36” doors (actual length: 341/2”)
  • Can be cut to size for narrower doors
  • Two built-in non-latching (momentary), dual-contact switches (NO/NC/COM) rated 3A@125VAC